خدمات

بهترین خدمات مشاوره، طراحی داخلی، خارجی و اجرا برای شما

با ما تماس بگیرید!

طراحی داخلی

INTERIOR DESIGN

طراحی داخلی
طراحی داخلی در اکثر پروژه های مسکونی ، اداری، تجاری، فرهنگی، آموزشی و ….از واجبات بوده و برای پروژه ارزش افزوده مناسبی به ارمغان خواهد آورد.
اطلاعات بیشتر

طراحی معماری

ARCHITECTURE

طراحی معماری
این بخش طراحی معماری فاز صفر و پس از تایید مالک و مراجع و سازمانهای ذی ربط (در صورت نیاز) فاز یک معماری تهیه خواهد شد و کلیه فضاهای مورد نیاز مدلسازی سه بعدی شده و تصاویر سه بعدی داخلی و خارجی تهیه میگردد.
اطلاعات بیشتر

مشاوره فنی و اجرائی

TECHNICAL ADVICE

مشاوره فنی و اجرائی
در اکثر امور و بخصوص پروژه عمرانی و معماری جای خالی مشاوره های حرفه ای و تخصصی خالی میباشد که این خود گاهی ضربه های جبران ناپذیری را به پروژه و ذینفعان حقیقی و حقوقی آن میرساند.
با مشاوره بجا و بموقع میتوان ثمره بهتر و مطلوب تری از پروژه و یا امور در دست اقدام چه در حال و چه در آینده بدست آورد.
اطلاعات بیشتر

بازسازی

RENOVATION 

بازسازی
با توجه به افزایش ارزش ملک و کیفیت پایین ساخت و ساز در ایران و همچنین نپرداختن طراحان و سازنده ها به معماری داخلی و دکوراسیون، اکثر ساختمان های مسکونی و اداری با عمر بالای 20 سال نیاز به بازسازی و تعمیرات اساسی دارند
اطلاعات بیشتر

ساخت و اجراء

CONSTRUCTION

ساخت و اجراء
طرح خوب وقتی که خوب اجرا شود ارزشمند خواهد بود . مجری خوب کسی است که یک طرح را به درستی، با کیفیت بالا، مطابق با نقشه ها که طراح پروژه ارائه داده با مصالح مرغوب و دقت بالا و در زمان بندی صحیح اجرا نماید.
اطلاعات بیشتر

کنترول و نظارت

SUPERVISION

کنترول و نظارت
خدمات مربط به امور فنی و مهندسی، برنامه ریزی و تعیین روش اجرای پروژه ، کنترول کیفیت و پیشرفت پروژه، برآورد و کنترول پرداخت ها و هزینه ها ، امور حقوقی قراردادها و خدمات مربوط به تحویل موقت و قطعی پروژه ها
اطلاعات بیشتر

سوالی دارید؟

تماس با ما: 02177929842 – 09124866146

روش ما

ما چگونه پروژه شما رو به سرانجام میرسونیم؟

پایان پروژه و تحویل نهائی

پایان پروژه و تحویل نهائی

_

پس پایان مراحل کار با توجه به نظر شما کار تحویل شده و در صورت رضایت شما و تکمیل موارد توافق شده پروژه خاتمه پیدا میکند و پس از تحویل به مدت شش ماه از خاتمه هر گونه نقص و خراب ناشی از اجراء از طرف ما شامل گارانتی میگردد.

نظارت و اجراء

نظارت و عملیات اجرائی

_

در مرحله ساخت علاوه بر نظارت مستمر از پروژه و گزارشات تصویری هفتگی و ماهانه‌ای که از مراحل اجرای کار در اختیارتان قرار می‌گیرد ما میتوانیم تمامی مراحل را بصورت کاملا حرفه ای و بهینه برا شما اجراء کرده تا در نهایت پروژه اجراء شده با نمونه طراحی شده همخوانی بیشتر و مطلوبتری داشته باشد.

طراحی و ارائه نقشه ها

طراحی و ارائه نقشه ها

_

پس از انتخاب آلترناتیو نهایی، سه چیز عمدتا در بسط ایده‌های کلی اولیه راه‌گشا خواهد بود :

اول خواسته‌ها و سرنخ‌هایی که از ابتدا دراختیار ما قرار داده‌اید (Wish List) و با مشارکت شما در هرمرحله از طراحی تا انتهای کار غنی‌تر و کامل‌تر می‌گردد.

دوم بسط الگوها و الگوریتم‌هایی که بر اساس پارامتر‌های مورد توجه در پروژه به زبان کامپیوتر طراحی و برنامه‌نویسی شده‌اند و تا انتهای پروژه پیچیده‌تر شده، تکامل می‌یابند.

سوم توجه به طراحی جزییات، بازتعریف و به چالش کشیدن فرض‌ها و معیارهای از پیش تعریف شده برای رسیدن به الگوها و پاسخ‌های متفاوت و جدید.

در این مرحله با توجه به موارد بالا نقشه های فاز یک و پس از تائید شما نقشه های فاز دو همینطور رندرهای حجمی کار جهت بدست آوردن دید ملموس از نتیجه نهائی کار ارائه میگردد تا با تائید شما کار وارد فاز سه ینی مرحله اجرا گردد.

امضاء قرارداد

امضاء قرارداد

_

پس ارائه کانسپ اولیه و اعلام هزینه حدودی کار با توجه به کانسپت و آلترناتیو توافق شده قراداد بین شما و ما امضاء شده و در ازای دریافت چک ضمانت ، پیش پرداخت اولیه جهت شروع پروسه طراحی دریافت میگردد.

مشاوره

مشاوره

_

در ابتدا با هماهنگی اولیه طی بازدید و انجام جلسات مشاوره با شما در خصوص پروژه مد نظرتون اطلاعات کافی و مبسوط رو بدست میاریم و تمام مواردی که مد نظرتون هست رو از شما دریافت میکینم تا بتونیم به نزدیکترین آلترناتیو های مطلوب شما دست پیدا کنیم.

حدود صغور پروژه رو از لحاظ میزان هزینه ها و شکل کلی طرح بررسی میکنیم وسپس پروپوزال اولیه رو ارائه میدیم و با هم به تفاهم مطلوب رسیده و آماده انعقاد قرارداد میشیم.