درباره ما

درباره ما

_

ما کی هستیم؟
۱۷ سالی میشه که خاک کاغذ و کارگاه خوردیم و پروژه‌های کوچک و بزرگ زیادی زمستان، تابستان کردیم. از پروژه های شخصی تا پروژه‌های عمرانی و ملی و خب تجربیات زیادی هم در این دوران به دست آوردیم.
با خیلی اشکالات و مسائل رویه‌های طراحی و اجرایی آشنا شدیم و فهمیدیم چجوری میتونیم یه کار خوب و بهینه انجام بدیم.
این سالها زمان کمی نبود برای اینکه بفهمیم چجوری میشه کارها رو به نحو مطلوب و با لبخند رضایت کارفرما (حتی کارفرمای سخت‌گیر دولتی) به اتمام رساند و در آخر خودمون لذت نتیجه نهایی را ببریم.
کمی و کاستی هایی هم داشتیم ولی همه تلاشمان را کردیم که آنها را جبران کنیم و نگذاریم خللی در نتیجه کارهامون داشته باشه.
هدف ما :
ما همیشه درگیر چالش های مختلف در بحث طراحی تا تولید محصول که همون بنا هست بودیم و همچنین رویکرد فعلی برامون مطلوب نبود. اینکه معماری و طراحی تو شکل موجود تبدیل شده به یک کالای لوکس که بخش اعظم جامعه امکان دریافت اونو تو خودش نمی بینه، برای ما یه نقصان بزرگ محسوب میشه. چون وقتی توشهر میگشتیم میدیدیم که در محلات متوسط و مرکزی شهر چه بناهایی با شخصیت و شناسنامه داری دیده میشه که اکثراً مربوط به دهه ۴۰ و ۵۰ است و اینکه چیزی که الان هست چقدر ناهمگون و نامطلوب به نظر میاد و پتانسیل بالایی که میتونستیم در بناها و در نهایت در فضای شهر ایجاد کنیم عملاً از دسترس خارج شده در صورتی که ما قصد داریم لذت استفاده از یک فضای طراحی شده و محصول هنرمندانه رو که به شکلی دقیق و حرفه ای اجرا شده به عموم برسونیم ما اعتقاد داریم بنایی که شما در آن ، به هر دلیلی قرار میگیری به خاطر احاطه حجمی بر شما و صرف زمان زیاد در آن تاثیرات غیرقابل انکار روی روح و روانتان میذاره و اگه این فضا به درستی طراحی و تعریف نشده باشه میتونه براتون آثار زیانبار موندگاری داشته باشه و حتی تحمل ماندن در این فضاها را براتون سخت و یا حتی بیمارتون کنه.
ما چکار میکنیم براتون؟
کارهای زیادی هست که توان انجام اون رو داشته باشیم مثل طراحی محیطی برای درک و لذت بردن از روزهای زندگیتون و یا ساخت و اجرای همان طرح‌ها به صورتی که تا مدتها خیالتون از بابت هر نوع خرابی و تعمیری و دردسر هاش و همچنین کیفیت مصالح استفاده شده راحت باشد.
میتونیم مشاوره بدیم بهتون و بگیم برای بهتر شدن فضایی که دارید چه کارهایی می تونید انجام بدین و اگه خونه تون رو دادید کسی براتون بسازه، به جای شما سرکشی کنیم و ببینیم اون چیزی که باید انجام بشه میشه و یا به جای شما واحدتون رو بنا به خواست و قرارداد تحویل بگیریم. یا اگه خواستین با کسی مشارکت کنین باشیم همراهتون و آخر کار به دردسر نیفتید. اگر پیمانکار هستین چه پیمانکار کل و یا جز بهترین مشاوره را بدهیم که چجوری کارتون رو بهینه و مطلوب انجام بدین تا آخر کار گیر دادگاه و کارشناسان دادگستری نیفتین و خیلی کارهای دیگه که کافی با ما تماس بگیرید راهنماییتون کنیم.

سعید زمانی


مدیر عامل و سرپرست

فارغ التحصیل معماری است و البته سر رشته ای هم از رشته عمران داره بیش از ۱۷ سال در پروژه های مختلف  تجاری اداری و مسکونی فعالیت کرده و تجربه های زیادی را در زمینه های اجرایی و نظارت ساختمان داره .
از کودکی به کار ساختمان و همچنین بناهای قدیمی علاقه داشت و شیفته این بود که هر جایی میره ساختمان های خاص و بناهای قدیمیش رو ببینه. نه تنها شیفته معماری دست ساخته بشر هست بلکه عشق خاصی هم به معماری طبیعت و بودن در دل طبیعت داره. برای ثبت اونا به دوربین عکاسیش متوسل میشه و همیشه دوربین همراه همیشگیش بوده.
خشن نیست ولی تیراندازی رو دوست داره فکر میکنه به تمرکز و دقت و تیزبینیش کمک میکنه.
در معماری علاقه خاصی به مباحث روانشناختی فضا داره و عقیده داره یه معمار و طراح در کنار مسائل زیبایی شناسی باید بعد روانی فضا رو هم خیلی قوی در نظر بگیره تا فضا برای کاربران آزاردهنده و گاهاً یکنواخت نباشه و اونو به بودن و زیست در آن فضا علاقمند کنه اون فکر میکنه دلیل فرار مردم از خونه ها و خیلی از اماکن شهر نبود آرامش ذهنی و پذیرش روانی اون فضا هاست که مردم رو از بودن در آن فضاها فراری میده.

تیم ما

_

ما دارای توانمندیهای فراوان در امر مشاوره های فنی و تخصصی و همینطور مبحث مهم طراحی و اجرای قوی و اقتصادی هستیم .

جهت استفاده از خدمات ما تماس بگیرید.

سعید زمانی

مدیر

ما اجتماعی هستیم